Zadovoljstvo nam je da vas pozovemo da učestvujete na našem prvom međunarodnom karate turniru KUP SUNCA koji će se održati 04. novembra 2018 u Beogradu u Hali sportova “Ranko Žeravica” Novi Beograd, Pariske komune 20 sa početkom u 10h kate, a u 13h borbe. Pored učešća na ovom velikom događaju, učesnici, treneri, sudije , i zvaničnici imaće priliku da uživaju…

SK Sunce je od 20-29 avgusta organizovao pripreme u svom već deceniju ustaljenom odredištu kada su letnje pripreme u pitanju – Mitrovac na Tari 🙂    

U subotu 17.06 održaće se polaganje za sve pojaseve u sali obdaništa Biser u ul. Omladinskih brigada 106. 

Na tradicionalno prijateljskom turniru naši takmičari uspešno su reprezentovali klub i postigli zapažen rezultat. U konkurenciji 39 klubova, 400 pojedinačnih i 50 ekipnih nastupa takmičari našeg kluba zauzeli su 2. mesto u ukupnom plasmanu, a 3. mesto u borbama. Čestitamo svim takmičarima na nastupima i postignutim rezultatima. Koristimo priliku da se zahvalimo Nikoli Stevanović i…

U nedelju 19. marta naš klub je uzeo ućešće na prvenstvu Beograda za poletarce, pionire i nade koje je održano u hali sportova “Ranko Žeravica” na Novom Beogradu. U konkurenciji 46 klubova i preko 700 nastupa, naš klub je nastupio sa 40 takmičara u 55 pojedinačnih i 5 ekipnih kategorija. Osvojili smo 28 medalja, od…

Ovog vikenda takmičar našeg kluba Knežević Filip nastupio je u sklopu reprezentacije Srbije na Premijer ligi u Roterdamu, Holandija. U kategoriji – 75 kg. Filip je u 1. kolu pobedio Nemca 7-0, dok je u drugom kolu izgubio tesno od takmičara iz Kazahstana 1-0. Ovo je prvi put u 21. godišnjoj istoriji kluba da je…

Working from home meant we could vary snack and coffee breaks, change our desks or view, goof off, drink on the job, even spend the day in pajamas, and often meet to gossip or share ideas. On the other hand, we bossed ourselves around, set impossible goals, and demanded longer hours than office jobs usually…

Working from home meant we could vary snack and coffee breaks, change our desks or view, goof off, drink on the job, even spend the day in pajamas, and often meet to gossip or share ideas. On the other hand, we bossed ourselves around, set impossible goals, and demanded longer hours than office jobs usually…

     © 2017 Sportski klub Sunce

Coded by Sunce