SK Sunce je od 20-29 avgusta organizovao pripreme u svom već deceniju ustaljenom odredištu kada su letnje pripreme u pitanju – Mitrovac na Tari 🙂    

U subotu 17.06 održaće se polaganje za sve pojaseve u sali obdaništa Biser u ul. Omladinskih brigada 106. 

Na tradicionalno prijateljskom turniru naši takmičari uspešno su reprezentovali klub i postigli zapažen rezultat. U konkurenciji 39 klubova, 400 pojedinačnih i 50 ekipnih nastupa takmičari našeg kluba zauzeli su 2. mesto u ukupnom plasmanu, a 3. mesto u borbama. Čestitamo svim takmičarima na nastupima i postignutim rezultatima. Koristimo priliku da se zahvalimo Nikoli Stevanović i…

U nedelju 19. marta naš klub je uzeo ućešće na prvenstvu Beograda za poletarce, pionire i nade koje je održano u hali sportova “Ranko Žeravica” na Novom Beogradu. U konkurenciji 46 klubova i preko 700 nastupa, naš klub je nastupio sa 40 takmičara u 55 pojedinačnih i 5 ekipnih kategorija. Osvojili smo 28 medalja, od…

     © 2017 Sportski klub Sunce

Coded by Sunce